site.btaЩе говорим с шефовете, заяви треньорът на Славия Златомир Загорчич след поражението срещу Септември

снимка: Владимир Шоков/БТА

Изказвания след мача от 12-ия кръг от Първа лига между Септември София и Славия (3:2):

Златомир Загорчич (треньор на Славия):
"Противникът вкара гол повече и спечели заслужено мача. Пропуснахме нашите ситуации. Можеше да изравним резултата. Правим много пропуски. Ще си говорим през седмицата. Ще говорим с шефовете дали нещо може да се случи. Всичко зависи от шефовете.

След 15-20 минути показахме някои неща, които ми се искаха, но имаше много индивидуални грешки. Това е причината да загубим. През целия двубой опитвахме да се върнем.

Пуснахме два лесни гола през втората част. Това много ме ядосва. Не реализирахме пред противниковата врата и това ни струваше загубата.

Чунчуков вкара гол и това ме радва. Той не е карал подготовка с нас. Липсват му тренировки. Дано навлезе във форма.

Не ме интересува с кой играем. Важно е как се представяме. Може да спечелим или загубим, но всичко зависи от нас."

Към 22:23 на 14.09.2024 Новините от днес