site.btaБаскетболният Миньор 2015 загуби от сръбския КК Пирот в контролна среща

Баскетболният Миньор 2015 загуби от сръбския КК Пирот в контролна среща
снимка: Милен Миланов/БТА (архив)

Баскетболният Миньор 2015 допусна поражение от сръбския КК Пирот със 75:77 (17:31, 19:17, 18:10, 21:19) в контролна среща, играна в зала "Борис Гюдеров" в Перник. Загубата е втора в предсезонните проверки за пернишкия тим.

В първата си контрола баскетболистите на Миньор 2015 отстъпиха през друг сръбски тим Раднички Крагуевац.

Силно начало позволи на гостите от Пирот да поведат със солидна разлика и на почивката резултатът бе 36:48. През второто полувреме Миньор 2015 стоеше по-добре на терена, но до края сръбският отбор удържа опитите на домакините за обрат.

За перничани с отворен договор играе и Борислав Младенов, който през миналия сезон се състезаваше в Италия.

Към 11:28 на 12.09.2024 Новините от днес