site.btaЮношите на България и Малта завършиха наравно в приятелски мач по футбол

Юношите на България и Малта завършиха наравно в приятелски мач по футбол
Снимка: Благой Кирилов/БТА (ПК)

Селекциите на Малта U19 и България U19 не успяха да се победят и във втората контролна среща помежду си. След нулевото равенство в първия двубой, вчера двата тима завършиха 1:1.

През първата част българите изцяло доминираха на терена, като с най-сериозните възможности се отличи Емил Найденов в средата и в края на полувремето. В 20-ата минута бе извършена принудителна смяна поради контузия на Ивайло Видев.

През втората част домакините откриха резултата при единствена възможност, която имаха. След грешка в защитата капитанът Николас Агиус реализира в 48-ата минута. Изравнителното попадение пък дойде в 75-ата минута, когато се разписа Валентин Доцев.

Състав: 12. Александър Андреев, 5. Михаил Полендаков (2. Дейвид Михалев 62‘), 10. Валентин Доцев, 4. Виктор Любенов, 6. Ивайло Видев (8. Джанер Садетинов – 20‘), 7. Константин Димитров (14. Александър Маринов 62‘), 15. Божидар Петров, 17. Васил Каймаканов, 19. Емил Найденов, 22. Велиян Видолов (11. Адриан Райчев 62‘), 18. Кубрат Йонашчъ (К)

Към 13:11 на 10.09.2024 Новините от днес