site.btaГьозтепе на Станимир Стоилов направи трето поредно равенство в турската Супер Лига

Снимка: Göztepe Spor Kulübü

Отборът на Станимир Стоилов Гьозтепе направи трето поредно равенство в турската Супер Лига, след като завърши 1:1 при гостуването си на Аланияспор. В предишния кръг отборът от Измир навакса два гола изостававе от гранда Фенербахче на Жозе Моуриньо.

Новакът в турския елит Гьозпете успя да поведе в последната минута на първата част, като автор на попадението бе бившият бразилски защитник на ЦСКА 1948 Елитон.

В 48-ата минута обаче Юсуф Йоздемир успя да изравни за домакините. До края на срещата двата тима не успяха да вкарат победен гол.

Тимът от Измир на Стоилов е на девето място във временното класиране с 3 точки и голова разлика 3:3.

Към 01:20 на 24.08.2024 Новините от днес