site.btaОтборът на Северозападната Трета Лига се наложи срещу Югозапада в първи мач от прегледа на талантите в аматьорския футбол

снимка: Владимир Шоков/БТА

Отборът на Северозападната Трета Лига победи с 2:1 тима на Югозападна България в първия мач от прегледа на талантите в аматьорския футбол, който се провежда на базата в Бояна.

Тимът на Югозападната Трета лига, който беше сочен за фаворит, не показа нищо добро и можеше да загуби с доста по-голям резултат. Стелиян Спасов, който играе за Севлиево, откри за Северозапада в 42-ата минута. В последната минута от първата част Калоян Тодоров (Вихрен Сандански) изравни за 1:1.

В 77-ата минута Кристиян Иванов, който е от Академик Свищов, осигури успеха в полза на Северозапада.

В 9:30 часа в събота в Бояна играят съставите на Югоизточна и Североизточна Трета лига. Мачът за третото място и финалът са в неделя.

В отборите са събрани футболисти до 21 години, които никога не са подписвали професионални договори. Всеки тим има право да добави по трима играчи до 23 години.

Към 22:24 на 23.08.2024 Новините от днес