site.btaКирил Десподов влезе като резерва при успех на ПАОК в битка за място в Лига Европа

ПАОК Солун е все по-близо до основната фаза на Лига Европа, след като разгроми с 4:0 ирландския Шамрок Роувърс в първи мач между двата тима. Българският национал Кирил Десподов отново бе оставен на резервната скамейка на гръцкия шампион. Нападателят се появи на терена чак в 80-ата минута, заменяйки Андрия Живкович.

Гостите си вкараха автогол малко преди почивката, а в началото на второто полувреме получиха червен картон.

Тайсон покачи на 2:0 след асистенция на Андрия Живкович. В 67-ата Янис Константелиас технично насочи топката в мрежата за 3:0.

В добавеното време на мача "черно-белите" получиха дузпа, пропусната от резервата Фьодор Чалов, но при добавката Абдул Рахман Баба оформи крайния резултат.

Към 01:10 на 23.08.2024 Новините от днес