site.btaСтанислав Генчев: "Съжалявам, че не успяхме да вкараме гол"

Станислав Генчев: "Съжалявам, че не успяхме да вкараме гол"
Снимка: Кореспондент на БТА в Разград Мехмед Азиз

Старши треньорът на Левски Станислав Генчев съжали, че неговият отбор не успя да вкара гол на шампиона Лудогорец при загубата с 0:1. "Сините" имаха няколко отлични възможности при 0:0, но пропуснаха и инкасираха първа загуба за сезона след попадение на Кайо Видал в 86-а минута.

"Първото полувреме бяхме доста плахи и не играхме със самочувствие. Второто започнахме много добре със ситуации на Алекс Колев и Алдаир и ако бяхме вкарали, мачът можеше да тръгне в друга посока.

Нервен двубой, Лудогорец имаше напрежение и при нас имаше нервност.

Не ме интересува срещу кого играем, искаме да изграждаме нашия стил. Съжалявам, че не успяхме да вкараме гол, защото имаме добри изпълнители.

Ясно е, че Лудогорец има класни изпълнители и ако им оставиш възможности, ще се възползват.

И вчера казах, че Лудогорец трудно ще направи два поредни слаби мача", коментира Станислав Генчев.

Към 01:19 на 18.08.2024 Новините от днес