site.btaЕтър (Велико Търново) откри 4-ия кръг във Втора лига с убедителна победа над Струмска слава

Снимка: кореспондент на БТА в Габрово Радослав Първанов (ЕВ)

Айкут Рамадан вкара три гола за Етър (Велико Търново), който откри 4-ия кръг във Втора лига с убедителна победа с 5:1 над Струмска слава (Радомир). С този успех "виолетовите" събират 7 точки и излизат на 3-о място в класирането.

Айкут Рамадан откри резултата преди почивката, а малко преди края на първата част удвои след подаване на Радослав Найденов. През втората част Иван Коконов, Найденов и отново Рамадан увеличиха преднината им на 5:0. Борислав Николов в края на срещата оформи крайния резултат.

Останалите мачове от 4-ия кръг във Втора лига ще се проведат утре, в понеделник и във вторник.

Първенство на България по футбол, мачове от 4-ия кръг на Втора лига:
Eтър (Велико Търново) - Струмска слава (Радомир)	5:1 (2:0)

Утре играят:
Марек (Дупница) - Беласица (Петрич)
Спортист (Своге) - Спартак (Плевен)
Локомотив (Горна Оряховица) - Миньор (Перник)

10. Струмска слава      4  1 1 2  5:9   4
11. Миньор (Перник)     3  1 1 1  3:3   4
12. Фратрия             3  1 1 1  2:2   4
13. Спартак (Плевен)    3  1 1 1  3:5   4
14. Спортист            3  1 0 2  2:3   3
15. Несебър             3  1 0 2  3:5   3
16. Локомотив (ГО)      3  1 0 2  2:6   3
17. Марек               3  0 2 1  1:2   2
18. Янтра               3  0 1 2  3:5   1
19. ЦСКА 1948           3  0 0 3  2:6   0