site.btaЗаслужихме победата, категоричен е треньорът на Славия Златомир Загорчич след успеха на "белите" срещу Спартак Варна

Снимка: Владимир Шоков/БТА (ПК)

Изказвания след мача от четвъртия кръг в Първа футболна лига между Славия и Спартак Варна (3:1):

Златомир Загорчич (треньор на Славия):
"Заслужена победа, играхме добре по време на двете полувремена. Само около гола за тях имаше объркване. Но след това отново се разписахме.

Най-много ме ядосват периодите на спад в играта. Когато получим гол, светът не свършва. Трябва да продължим да играем нашата игра.

Представихме се на добро ниво. През второто полувреме контролирахме изцяло мача. Момчетата заслужиха тази победа."

Към 00:21 на 10.08.2024 Новините от днес