site.btaГеорги Костадинов с жълт картон при загуба на АПОЕЛ като гост срещу Слован Братислава в квалификациите на Шампионска лига

Georgios Kefalas/Keystone via AP

Българският национал Георги Костадинов изигра пълни 90 минути за АПОЕЛ Никозия при загубата от Слован Братислава с 0:2 като гост в първи мач от третия квалификационен кръг на Шампионска лига.

Костадинов получи жълт картон, а словаците стигнаха до успеха след автогол на Радослав Петрович в 74-а минута и попадение на Роберт Мак в добавеното време.

Норвежкият шампион Будьо/Глимт спечели с минималното 1:0 като гост срещу първенеца на Полша Ягелония. Единственото попадение в срещата беше автогол на Адриан Диегес Гранде.

В друга среща от третия квалификационен кръг Славия (Прага) спечели с 3:1 у дома срещу белгийския Роял Юнион.