site.btaЛил победи Фенербахче на Моуриньо в третия квалификационен кръг на Шампионската лига

снимка: АР Photo

Лил стигна до късен успех с 2:1 над Фенербахче в мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Победното попадение вкара Едон Жегрова в добавеното време.

Отборът на Жозе Моуриньо продължи с колебливото си представяне. Лил откри резултата чрез Тиаго Сантош в 12-ата минута, а в 80-ата минута Ирфан Кахведжи изравни от пряк свободен удар.

Динамо (Киев) и Рейнджърс направиха драматично 1:. Мачът се игра в полския град Любин и беше предшвестван от голям скандал с местни съдии, които трябваше да отговарят за ВАР, но бяха арестувани заради опит да откраднат пътни знаци. Двамата са били пияни.

Андрий Ярмоленко изведе украинците напред в 38-ата минута. В последната минута на добавеното време на двубоя Сирил Десерс изравни за Рейнджърс.