site.btaБитката остава отворена, сигурен е защитникът на Лудогорец Диниш Алмейда след победата срещу Карабах

снимка: ПФК Лудогорец

Изказвания след първия мач от третия квалификационен кръг в Шампионската лига между Карабах и Лудогорец (1:2):

Диниш Алмейда (защитник на Лудогорец):
"Отборната игра беше важна, да се бием и да се защитаваме. Важен успех, но това е само началото. Трябва да завършим нашата работа в Разград.

Ние знаехме, че те са много силен отбор. Това, което направиха в Лига Европа миналия сезон, е брилянтно. Ние се бяхме подготвили. Използвахме нашите шансове. Беше важно първите 15 минути да не допуснем гол.

Успяхме да се справим с човек по-малко в заключителните минути. Борихме се много и се завръщаме в България с преднина, заслужено. Това е отворена битка. Трябва да играем много добре в Разград. Знаете, че се насочваме с червен картон и тежка контузия на наш играч към реванша. Задължени сме да се справим с тези неща и да продължим в Шампионската лига."

Към 07:17 на 12.09.2024 Новините от днес