site.btaИскаме да държим повече топката в атака, заяви треньорът на Берое Хосе Луис Ачиари след победата във Враца

Снимка: Милена Стойкова/БТА (БТ)

Изказвания след мача от третия кръг в Първа лига между Ботев Враца и Берое (1:2):

Хосе Луис Ачиари (треньор на Берое):
"Първото полувреме беше доста трудно за нас, имахме много загубени топки и не бях доволен. След почивката се подобриха малко нещата и направихме тактически смени. Имахме повече топката и атакувахме повече. Тръгнахме си с трите точки. Това е труден терен за нас. Ако бяхме паднали, нямаше да кажа нищо. Теренът на противника не е в най-доброто си състояние.

Благодаря на всички мои играчи. Доволен съм, че зарадвахме нашите фенове, които ни гледаха по телевизията. Когато имаме топката в атака трябва да я държим повече, за да опитаме да вкараме гол. С всеки мач ще се подобряваме. Доволен съм от спечелените седем точки от общо девет възможни. Знам, че имаме още много какво да подобряваме, за да побеждаваме още.

Каетано си тръгна от Берое. Трябва много бързо да намерим играчи за халфовата линия."

Към 13:41 на 11.09.2024 Новините от днес