site.btaНационалите по волейбол до 20 години завършиха с победа лагера си във Франция, Ивайло Иванов получи наряд в четвърти пореден ден на Олимпиадата

Снимка: БФ Волейбол

Националният отбор на България за младежи до 20 години приключи лагера си във Франция с убедителна победа над Полша, съобщава БФ Волейбол. "Лъвовете" надвиха съперника с 4:1 (29:27, 25:23, 22:25, 26:24, 15:13).

Според споразумение на двата щаба, мачът бе във формат от пет гейма.

Най-резултатни от българите бяха Кристиян Титрийски и Александър Къндев с по 13 точки. Две по-малко имаше Костадин Козелов. С 10 точки остана Николай Иванов.

Националите до 20 години напускат Франция, но водещият български съдия Ивайло Иванов остава. Той получи наряд в четвърти пореден ден на Олимпиадата и утре ще ръководи мача между Франция и САЩ в турнира за жени.