site.btaСнажният защитник Тодор Петров пропуска домакинството на Несебър срещу Ловеч утре

Тодор Петров (четвъртият от ляво) пропуска домакинството на Несебър срещу Ловеч. Снимка: ОФК Несебър

Снажният централен защитник Тодор Петров пропуска домакинството на ОФК Несебър срещу Ловеч в 3-и кръг на Втора лига. Двубоят е на 3 август (събота) от 18:00 часа на Градския стадион в морския град.

Защитникът сблъска главата си с противников нападател при загубата с 0:2 в гостуването на Дунав (Русе) в предишния кръг. Това наложи да му бъдат поставени два шева, които го извадиха принудително в кратка почивка. Бранителят ще се върне в строя още в следващите няколко дни, но пропуска второто домакинство.

Добрата новина за старши треньора на ОФК Несебър е завръщането на опитния Пламен Димов, който изтърпя един мач наказание заради червения картон, получен още в първия кръг при победата срещу ЦСКА 1948 II (София) с 2:1.

"Излизаме за задължителна победа, защото трите точки ни трябват. Отборът на Ловеч никак не е за подценяване, воден е от един от най-опитните треньори в групата в лицето на Живко Желев. Противникът разполага с добър и комплектован състав, но за нас е по-важно ние как ще играем. Само от нас зависи дали ще спечелим“, коментира старши треньорът на ОФК Несебър Николай Жечев.

И двата отбора са с по три точки от началото на сезона, като несебърлии надвиха ЦСКА 1948 II у дома, а Ловеч прекърши ЦСКА-София II като гост.

Към 16:21 на 02.08.2024 Новините от днес