site.btaМанчестър Юнайтед победи Бетис в голово шоу в Сан Диего

Манчестър Юнайтед победи Бетис в голово шоу в Сан Диего
снимка: AP, Derrick Tuskan

Манчестър Юнайтед победи Бетис в приятелска среща с 3:2. Спарингът се проведе на стадион „Снапдрагон“ в Сан Диего.

Нападателят Икер Лосада изведе испанския отбор напред в 15-ата минута, но почти веднага Маркъс Рашфорд реализира дузпа. Още преди почивката английският отбор вкара още две попадения чрез Каземиро и Амад Диало.

Диего Йоренте отбеляза втория гол на Бетис, за да оформи крайния резултат – 3:2.

В следващия приятелски мач Манчестър Юнайтед ще се изправи срещу Ливърпул (4 август), а Бетис ще играе срещу Ал-Итихад (3 август).

В друга проверка РБ Лайпциг се наложи над Астън Вила с 2:0. Опенда и Андре Силва обелязаха за германците.

Челси постигна класически успех с 3:0 над Клуб Америка от Мексико. Кристофър Нкунку, Марк Гиу и Нони Мадуеке реализираха за състава воден от Енцо Мареска.

Кристъл Палас също записа успех, след като се наложи с 3:1 над Уулвърхямптън.