site.btaСлавия загуби от Сливнишки герой в приятелски мач

Славия загуби от Сливнишки герой в приятелски мач
Снимка: Милена Стойкова/БТА

Славия загуби с 0:1 у дома срещу Сливнишки герой в приятелски мач. Давид Димитров се разписа в полза на гостите в 41-ата минута.

След почивката последва натиск за "белите", но до попадения във вратата на отбора от Сливница не се стигна. Сливнишки герой имаше късмет да не допусне гол след удари на Иван Минчев, Цветелин Чунчуков, Карл Фабиен и Денислав Александров.

От 18:30 часа в събота воденият от Златомир Загорчич състав ще изиграе контрола и с втория състав на Славия.

Проверките на столичани се провеждат заради отложения мач от втория кръг в Първа лига срещу Лудогорец.

Към 19:09 на 27.07.2024 Новините от днес