site.btaЧалханоглу: "Донесохме радост на турския народ"

Чалханоглу: "Донесохме радост на турския народ"
AP Photo/Ariel Schalit

Капитанът на турския национален отбор Хакан Чалханоглу благодари на феновете за подкрепата по време на Евро 2024. Турците се превърнаха в приятната изненада на турнира, достигайки до четвъртфиналите, където отстъпиха на Нидерландия с 1:2.

"За съжаление успяхме да стигнем само дотук. Щастлив съм, ако успяхме да донесем радост на нашия народ. Разбира се, искахме да продължим по този път. За съжаление във футбола има и загуби. Бих искал още веднъж благодаря на всички наши фенове.

Не започнахме добре второто полувреме. След втория гол пробвахме с дълги топки, но не се възползвахме от положенията си. За съжаление, такива неща се случват в играта. Горд съм, че стигнах дотук. Всеки представи страната си по възможно най-добрия начин. Бих искал да благодаря на всички мои съотборници", каза Чалханоглу.

Към 14:20 на 07.07.2024 Новините от днес