site.btaГергана Павлова загуби на четвъртфиналите на единично и на двойки на турнир по бадминтон във Франция

снимка БТА архив

Гергана Павлова отпадна на четвъртфиналите на единично и на двойки жени на международния турнир по бадминтон в Песак (Франция).

Поставената под номер 4 българка отстъпи в оспорван мач пред шестата в схемата София Ноубъл (Ирландия) с 18:21, 21:23 за 42 минути. Преди това тя записа две поредни победи.

На двойки Гергана Павлова и Таня Иванова, трети поставени, спечелиха късно снощи срещу Люси Мекло и Йолали Сер (Франция) със 17:21, 21:7, 21:18 за 52 минути, а на четвъртфиналите днес  Клеменс Гудро (Франция) и Стела Пан (САЩ) с 20:22, 16:21 за 39 минути.

Към 13:28 на 06.07.2024 Новините от днес