site.btaЦСКА 1948 загуби от Марибор в първата си контролна среща на словенска земя

ЦСКА 1948 загуби от Марибор в първата си контролна среща на словенска земя
снимка: БТА архив

ЦСКА 1948 отстъпи на Марибор в първата си контролна среща от лагера в Словения. Армейците загубиха с 1:2 (0:0) от словенския гранд, като всички попадения паднаха през второто полувреме.

Парвизджон Умарбаев отбеляза за ЦСКА в 58-ата минута. Марио Илиевски направи своя неофициален дебют с "червената" фланелка.

За домакините точно бяха Мартин Милец в 48-ата минута и Арнел Якупович в 83-ата.

Марибор е съперник на Ботев (Пловдив) в първия квалификационен кръг на турнира Лига Европа. Първата среща е на 11 юли в Пловдив.

Към 00:20 на 05.07.2024 Новините от днес