site.btaКиеза: "Показахме отлична реакция след ранния гол на Албания"

Киеза: "Показахме отлична реакция след ранния гол на Албания"
снимка: АП/Alessandra Tarantino

Крилото на Италия Федерико Киеза бе избран за Играч на мача при победата над Албания с 2:1 в първия кръг от груповата фаза на Евро 2024.

"Много се радвам за отбора. Албания беше много труден съперник, те имат както голям брой талантливи играчи, така и качество. За в бъдеще трябва да се научим да довършваме мача, иначе винаги можем да се окажем изложени на риск, както беше в последните минути на мача с Албания.

Реакцията ни на ранния гол на Албания беше отлична. Беше тежък удар, но мисля, че беше и нещо положително. Трябва обаче да вкараме повече. Рискувахме да допуснем гол в последната част на мача и това щеше да е много тъжно, защото напълно заслужавахме да победим“, каза Киеза, цитиран от сайта на УЕФА.

Италия ще срещне Испания във 2-ия кръг на груповата фаза на Евро 2024 на 20 юни. И двата отбора имат по 3 точки.

Към 00:33 на 06.07.2024 Новините от днес