site.btaКристъл Палас постигна убедителна победа срещу Манчестър Юнайтед във Висшата лига

снимка: АП/Ian Walton

Манчестър Юнайтед загуби с 0:4 при гостуването си на Кристъл Палас в мач от 36-ия кръг на английската Висша лига.

Отборът на Ерик тен Хаг изигра поредния си посредствен мач и в последните си седем шампионатни срещи има само една победа.

Майкъл Олисе даде аванс на Палас в 12-ата минута, а Жан-Филип Матета удвои преди почивката.

През второто полувреме домакините отбелязаха още два гола чрез Тайрик Мичъл и второ попадение на Олисе осем минути по-късно.

Манчестър Юнайтед е на осмо място с 54 точки, докато Кристъл Палас е 14-и с 43 точки.