site.btaВалентин Антов игра цял мач за Кремонозе за равенство срещу Палермо

Валентин Антов игра цял мач за Кремонозе за равенство срещу Палермо

Валентин Антов игра цял мач при домакинското равенство 2:2 на своя Кремонезе срещу Палермо в среща от 26-ия кръг на  италианската Серия Б.

Българският национал имаше много работа в защита, след като Кремонезе остана с човек по-малко още в 16-а минута след червен картон на Леонардо Серникола.

Две минути след това Матео Брунори откри за Палермо от дузпа, а в края на първата част Филипо Ранокия удвои преднината на гостите.

Макар и с 10 души, Кремонезе намери сили да вкара два бързи гола в началото на втората част чрез Микеле Кастанети и Масимо Кода.

Кремонезе остава втори в класиането с 47 точки, а Палермо е трети с точка  по-малко. Парма е убедителен лидер с 57 точки.

Към 10:18 на 24.07.2024 Новините от днес