site.btaОБНОВЕНА Ани Вангелова се класира за втория кръг на сингъл на турнир по тенис в Монастир, отпадна на двойки

снимка: Фейсбук

Ани Вангелова се класира за втория кръг на сингъл на турнира по тенис на твърди кортове в Монастир (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара.

Българката победи на старта участващата с "уайлд кард" Ифей Хуан (Китай) с 6:1, 6:3 за 95 минути.

На двойки Вангелова и Анастасия Сафта (Румъния), четвърти поставени в схемата, загубиха от Ева Мари Ворачек (Германия) и Солимар Колинг (САЩ) с 6:2, 2:6, 8:10 за 82 минути. Срещата беше прекъсна за кратко заради дъжд при резултат 6:2, 1:3 (40:40).

Към 19:15 на 05.07.2024 Новините от днес