site.btaУинипег с минимален успех срещу Сан Хосе, Минесота записа четвърта поредна победа в НХЛ

снимка: АП/John Woods

Уинипег спечели с минималното 1:0 у дома срещу Сан Хосе в среща от Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Конър Хелебюк спаси 17 удара за третия си "шътаут" за сезона, а Морган Барон се разписа в първата част и това попадение се оказа единствено в мача и донесе втора поредна победа за Уинипег.

Питсбърг загуби в своята зала от Флорида с 2:5. Антон Лундел вкара два гола, а Матю Ткачук добави гол и две асистенции за успеха на Флорида.

Аарон Екблад и Джона Гаджович отбелязаха две попадения за тима на Флорида, който остава втори в класирането на Източната конференция.

Брайън Ръст вкара 14-ия си гол за сезона за Питсбърг, а Джон Лудвиг първото си попадение в кариерата.

Минесота спечели четвърта поредна победа след успех с 3:1 при гостуването на Аризона.
Йоел Ериксон Ек и Мат Болди се отличиха с по гол и асистенция, а вратарят Марк-Андре Флюри спаси 25 удара за победата на Минесота.

Към 05:21 на 24.07.2024 Новините от днес