site.btaУулвърхямптън елиминира Уест Бромич за ФА Къп, грозни сцени по трибуните прекъснаха мача за половин час

снимка: АП/Bradley Collyer

Уулвърхямптън продължава в петия кръг на турнира за Купата на Англия по футобл след победа с 2:0 в регионално дерби срещу Уест Бромич.

Педро Нето откри резултата в 38-а минута, а Матеус Куня покачи на 2:0 в 78-а минута.

Второто попадение предизвика напрежение по трибуните, като привържениците на Бромич започнаха да хвърлят предмети по терена, а някои от тях нахлуха, стигна се и до сбивания между фенове, което доведе до прекъсване на срещата за повече от половин час. През това време медици оказваха лекарска помощ на пострадали привърженици.

В крайна сметка мачът се доигра и Уулвс продължава напред.

Към 03:23 на 07.07.2024 Новините от днес