site.btaБенфика продължава напред в турнира за Купата на Португалия след успех над Брага

снимка: АР, Matthias Schrader

Бенфика се наложи с 3:2 над Брага в среща от петия кръг на Купата на Португалия. По този начин състава от Лисабон се класираха за ¼-финалите на турнира.

Брага поведе още в 8-ата минута, след като Жоао Марио си отбеляза автогол. До края на полувремето Бенфика стигна до обрат чрез Рафа Силва и Артур Кабрал.

След подновяването на играта в 48-ата минута Брага изравни с точен удар на Родриго Саласар. Бенфика стигна до победен гол в 70-ата минута, когато Фредрик Аурснес прати топката в мрежата.

Към 12:34 на 26.07.2024 Новините от днес