site.btaДимитър Митов не допусна попадение във вратата си при победата на Сейнт Джонстън срещу Хибърниън в Шотландия

снимка: Официален сайт на Сейнт Джонстън

Сейнт Джонстън и вратарят Димитър Митов постигнаха ценен успех с 1:0 пред собствена публика срещу Хибърниън в двубой от 18-ия кръг в шампионата на Шотландия. Българският национал беше титуляр и игра 90 минути за "светците", които не допуснаха попадение във второ поредно домакинство.

Голът на победата за отбора от Пърт беше дело на бившия нападател на ЦСКА-София Греъм Кери в 57-ата минута.

Сейнт Джонстън се изкачи до осмо място в класирането във Висшата лига и вече е с актив от 18 точки.

Към 23:14 на 24.07.2024 Новините от днес