1. Аржентина         5       4       0       1       7:2    12
2. Уругвай           5       3       1       1       10:5   10
3. Колумбия	     5       2       3       0       5:3    9
4. Венецуела         5       2       2       1       5:2    8
5. Бразилия          5       2       1       2       8:6    7
6. Еквадор	     5       2       2       1       4:3    5
7. Парагвай 	     5       1       2       2       1:2    5
8. Чили	             5       1       2       2       3:6    5
9. Боливия	     5       1       0       4       4:11   3
10. Перу	     5       0       1       4       0:7    1

Световният шампион Аржентина допусна загуба с 0:2 като домакин от Уругвай в квалификация за Мондиал 2026 в зона КОНМЕБОЛ. Лионел меси стартира като титуляр, но той и колегите му изиграха слаб мач и съвсем логично допуснаха поражение. Роналд Араухо и Дарвин Нунес се разписаха за урусите.

Колумбия спечели с 2:1 домакинството си на Бразилия. Габриел Мартинели изведе бразилците напред още в 4-ата минута, но през втората част Луис Диас бе точен на два пъти и изведе Колумбия до пълен обрат.

Боливия се наложи над Перу с 2:0, а срещите Венецуела – Еквадор и Чили – Парагвай завършиха без гол- 0:0.