site.bta"Като цяло аз съм изключително доволен от нашите футболисти до отбелязването на изравнителния гол на Локомотив", заяви Илиан Илиев

Изказване на треньора на Черно море Илиан Илиев след срещата от 13-ия кръг на efbet Лигата между варненския тим и Локомотив Пловдив, завършила 2:2.

Илиан Илиев (треньор на Черно море): "Да говорим други неща - само ще си губим времето. Трябва да го приемем, че се получи равен. Кой загуби две точки, кой спечели една вече е друг въпрос.

Като цяло аз съм изключително доволен от нашите футболисти до отбелязването на изравнителния гол на Локомотив. Правихме това, което трябва – биехме ги високо, прекъснахме доста атаки, успяхме да създадем ситуации, вкарахме гол и не може опитен отбор като нашия да допусне една грешка, по-точно едно изравняване, дали има грешка или не ще кажат специалистите. Не може първият гол да не повлияе на следващите примерно 20 минути – 5 до края на полувремето и още 15-20 минути от второто.

Добре, че публиката ни държеше в мача и успяхме с малкото да тръгнем отново, да покажем характер и да се опитаме да обърнем мача. За което поздравявам футболистите, но до изравнителния гол мисля, че правихме това, което трябва да се прави и ние бяхме на прав път.

Принципно, ако тръгнем да говорим за съдийството – аз не искам. Повече футболът трябва да гледаме като цяло. Ако нашите играчи влияят на играта при отменения гол, също влияят при първия гол за Локомотив – има играч, който е в засада и посяга да играе с глава, той също влияе на ситуацията, така че – това е моят прочит. Но както и да го прочитаме ние – лошото за нас е, че голът беше отменен".

Към 15:20 на 23.07.2024 Новините от днес