site.btaХофенхайм продължава силното си представяне от началото на сезона в Бундеслигата

снимка: АП

Хофенхайм продължи силното си начало на сезона с победа с 3:2 срещу Вердер Бремен в късния мач от съботната програма на футболното първенство на Германия.

Мариус Бюлтер донесе успеха на тима с попадение във втората минута на добавеното време.

Максимилиан Байер и Гриша Прьомел също се разписаха за гостите, докато Романо Шмидт и Йенс Стаге вкараха за домакините. Драмата настъпи в края, когато Стеге направи 2:2 в 91-ата минута, но само няколко секунди по-късно Бюлтер вкара победния гол.

След победата Хофенхайм излезе на четвърто място в класирането с 15 точки, докато Вердер е 14-и с 6.

В неделя шампионът Байерн Мюнхен е домакин на Фрайбург, а Байер Леверкузен приема Кьолн.