site.btaЙордан Александров зае седмо място на финала на висилка на Световната купа по спортна гимнастика в Унгария

Йордан Александров (висилка), снимка БТА архив

Йордан Александров зае седмо място на финала на висилка на Световната купа по спортна гимнастика в Сомбатхей (Унгария).

Българският национал получи за изпълнението си 13.400 точки, което го класира за седма позиция. На финала на успоредка Александров остана осми с 13.133 точки.

На прескок Кевин Пенев е шести на финала със средна оценка от двата опита 13.483 точки, а брат му Един Пенев е на осмо място с 13.033.

Вчера Еди Пенев спечели сребърен медал на финала на земя на Световната купа в Сомбатхей. Националът изигра страхотно съчетанието си и с 14.400 точки заслужи второто място.

Към 09:28 на 06.07.2024 Новините от днес