site.btaНовото попълнение на Байерн (Мюнхен) Хари Кейн похвали близостта на клуба с феновете

снимка: АП

Новото попълнение на Байерн (Мюнхен) Хари Кейн похвали близостта на клуба с феновете, след като беше топло посрещнат по време на приятелски мач, съобщава ДПА.

"Това е много специално. Развълнуван съм да бъда част от Байерн. Тази близост с феновете е просто фантастична", каза Кейн след мача преди да раздаде автографи и да позира за снимки.

Байерн победи тима на фен клуба с 6:1 ден, след като започна защитата на титлата си в Бундеслигата с успех с 4:0 срещу Вердер Бремен. Кейн асистира за попадение на Лерой сане и сам отбеляза гол през второто полувреме.

Около 6400 фенове бяха на разпродадения "Валдщадион" в Южен Тирол.

Байерн, който отчаяно търсеше нов топ нападател, след като Роберт Левандовски напусна преди година и премина в Барселона, е платил на Тотнъм 100 милиона евро за Кейн.

Към 01:24 на 26.07.2024 Новините от днес