site.btaЛил взе точка при гостуването си на Ница след гол в добавеното време за начало на френската Лига 1

снимка: АП

Отборите на Ница и Лил завършиха при равенство 1:1 в първия мач от първия кръг в първенството на Франция по футбол.

Домакините от Ница поведоха с 1:0 в 18-ата минута с гол на нападателя Гаета Лаборде. Две минути по-късно Кефрен Тюрам вкара отново топката във вратата на гостите, но попадението не бе зачетено заради засада.

Футболистите на Ница вече се виждаха победители, когато тимът на Лил успя да изравни в четвъртата минута на добавеното време.

Централният бранител Бафоде Диаките реализира с глава изравнителното попадение за крайното 1:1.

22-годишният Диаките засече топката след центриране на полузащитника Анхел Гомес.