site.btaМайорка и Осасуна не си вкараха гол в първия мач от кръга на испанската Ла Лига

Майорка и Осасуна не си вкараха гол в първия мач от кръга на испанската Ла Лига
Снимка: АП

Майорка пропусна да спечели победа в пети пореден мач в испанската Ла Лига, като стигна само до 0:0 с гостуващия Осасуна.

Майорка бе затруднен и от това, че Хосе Мануел Копете бе изгонен с директен червен картон двадесет минути преди края на редовното време.

Домакините бяха по-активни в началото на мача, най-вече благодарение на крилото Кан-ин Ли. Осасуна, който ще играе полуфинал за Купата на края във вторник срещу Атлетик Билбао, започна много предпазливо мача, но опази вратата си.

Майорка пропусна серия от възможности в началото на втората част, като най-чистото положение се откри пред Дани Родригес. Тимът е вкарал само 2 гола м последните си 4 шампионатни мача.

Тимът на Майорка остана на 11-о място в класирането с 33 точки, докато Осасуна е две позиции по-нагоре с две точки повече.