site.btaВиляреал, Уест Хям и АЗ Алкмаар са с пълен актив след мачовете от третия кръг на турнира Лига на конференциите

Виляреал, Уест Хям и АЗ Алкмаар са с пълен актив след мачовете от третия кръг на турнира Лига на конференциите
Виляреал, Уест Хям и АЗ Алкмаар са с пълен актив след мачовете от третия кръг на турнира Лига на конференциите
снимка АП
Футболен турнир Лига на конференциите, мачове от груповата фаза:

група "А":
Хартс (Шотландия) - Фиорентина (Италия)     - 0:3
РФС (Латвия) - Истанбул Башакшехир (Турция) - 0:0

временно класиране:
1. Истанбул Башакшехир	3	2	1	0	7:0	 7 точки
2. Фиорентина           3	1	1	1       4:4      4 
3. Хартс                3	1	0	2	2:7	 3
4. РФС Рига             3	0	2	1	1:3	 2

група "В":
Андерлехт (Белгия) - Уест Хям (Англия) - 0:1
Силкеборг (Дания) - ФК ФКСБ (Румъния)  - 5:0

класиране:
1. Уест Хям          3       3    0    0   7:3     9 точки
2. Андерлехт         3       1    1    1   1:1     4
3. Силкеборг         3       1    0    2   7:4     3
4. ФКСБ              3       0    1    2   1:8     1

група "С":
Лех Познан (Полша) - Апоел Беер Шева (Израел) - 0:0
Виляреал (Испания) - Аустрия Виена (Австрия) - 5:0

класиране:
1. Виляреал  	        3	3	0	0	11:4  9	точки
2. Лех Познан 	        3	1	1	1	 7:5  4	
3. Апоел Беер Шева   	3	0	2	1	 1:2  2	
4. Aустрия Виена 	3	0	1	2	 1:9  1

група "D":
Словацко (Чехия) - Ница (Франция) - 0:1
Кьолн (Германия) - Партизан (Сърбия) - 0:1

класиране:
1. Партизан     3	1	2	0	5:4	  5 точки	
2. Ница         3	1       2	0	3:2	  5 	
3. Кьолн     	3	1	1	1	5:4	  4 
4. Словацко     3	0	1	2       5:8       1	

група "Е":
Днипро-1 (Украйна) - Вадуц (Лихтенщайн)           - 2:2
АЗ Алкмаар (Нидерландия) - Аполон Лимасол (Кипър) - 3:2

класиране:
1. АЗ Алкмаар   3   3   0   0    8:3    9 точки
2. Днипро-1     3   1   1   1    5:4    4
3. Вадуц        3   0   2   1    3:6    2
4. Аполон       3   0   1   2    3:6    1

група "F":
Молде (Норвегия) - Шамрок Роувърс (Република Ирландия) - 3:0
Гент (Белгия) - Юргорден (Швеция)                      - 0:1

класиране:
1. Юргорден  3   2   1   0    4:2   7 точки
2. Молде     3   1   1   1    5:3   4
3. Гент      3   1   1   1    3:1   4 
4. Шамрок    3   0   1   2    0:6   1 

група "G":
Сивасспор (Турция) - Балкани (Косово)     - 3:4
Славия Прага (Чехия) - ЧФР Клуж (Румъния) - 0:1

класиране:
1. Балкани         3    1   1   1    7:7  4 точки
2. Сивасспор       3    1   1   1    5:5  4
3. Славия Прага    3    1   1   1    4:4  4 
4. ЧФР Клуж        3    1   1   1    2:2  4

група "H":
Пюник (Армения) - Жалгирис Вилнюс (Литва)        - 2:0
Базел (Швейцария) - Слован Братислава (Словакия) - 0:2

класиране:
1. Базел     3   2   0    1    4:3   6 точки
2. Пюник     3   2   0    1    5:3   6 
3. Слован    3   1   1    1    2:2   4
4. Жалгирис  3   0   1    2    0:3   1


/ИК/

news.modal.header

news.modal.text

Към 04:50 на 09.12.2022 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация