site.btaСпортно-техническата комисия на Българския футболен съюз утвърди програмата за първите четири кръг на Първа лига

Спортно-техническата комисия на Българския футболен съюз утвърди програмата за първите четири кръг на Първа лига
Спортно-техническата комисия на Българския футболен съюз утвърди програмата за първите четири кръг на Първа лига
снимка БТА

Спортно-техническата комисия на Българския футболен съюз утвърди програмата за първите четири кръг на Първа лига:

І кръг
08.07 /петък/
Ботев Пловдив - Хебър 1918 Пазарджик - 18:30 часа Диема спорт
Септември София - Лудогорец - 21:00 часа Диема спорт

09.07 /събота/
Локомотив Пловдив - Пирин Благоевград - 18:30 часа Диема спорт
ЦСКА 1948 - Левски - 21:00 Диема спорт

10.07 /неделя/
Локомотив София - Черно море - 18:30 часа Диема спорт
ЦСКА-София - Арда Кърджали - 21:00 часа Диема спорт

11.07/понеделник/
Спартак 1918 Варна - Славия - 18:30 часа Диема спорт
Берое - Ботев Враца - 20:45 часа Диема спорт

ІІ кръг
15.07 /петък/
Ботев Враца - Ботев Пловдив - 18:30 часа Диема спорт
Лудогорец - Локомотив Пловдив - 21:00 часа Диема спорт

16.07 /събота/
Локомотив София - ЦСКА-София - 18:30 часа Диема спорт
Левски - Спартак 1918 Варна - 21:00 часа Диема спорт

17.07 /неделя/
Черно море - Славия - 18:30 часа Диема спорт
Пирин Благоевград - ЦСКА 1948 - 21:00 часа Диема спорт

18.07/понеделник/
Хебър 1918 Пазарджик - Септември София - 18:30 часа Диема спорт
Арда Кърджали - Берое - 20:45 часа Диема спорт

ІІІ кръг
22.07 /петък/
Спартак 1918 Варна - Пирин - 18:30 часа Диема спорт
ЦСКА 1948 - Лудогорец - 21:00 часа Диема спорт

23.07 /събота/
Берое - Локомотив София - 18:30 часа Диема спорт
Ботев Пловдив - Арда Кърджали - 21:00 часа Диема спорт

24.07 /неделя/
Локомотив Пловдив - Хебър 1918 Пазарджик - 18:30 часа Диема спорт
Славия - Левски - 21:00 часа Диема спорт

25.07/понеделник/
Септември София - Ботев Враца - 18:15 часа Диема спорт
ЦСКА-София - Черно море - 20:30 часа Диема спорт

ІV кръг
29.07 /петък/
Хебър 1918 Пазарджик - ЦСКА 1948 - 18:30 часа Диема спорт
Лудогорец - Спартак 1918 Варна - 21:00 часа Диема спорт

30.07 /събота/
Ботев Враца - Локомотив Пловдив - 18:30 часа Диема спорт
Пирин - Славия - 21:00 часа Диема спорт

31.07/неделя/
Локомотив София - Ботев Пловдив - 18:30 часа Диема спорт
ЦСКА-София - Берое - 21:00 часа Диема спорт

01.08 /понеделник/
Арда Кърджали - Септември София - 18:30 часа Диема спорт
Черно море - Левски - 20:45 часа Диема спорт

* БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

/ИК/

news.modal.header

news.modal.text

Към 15:35 на 05.07.2022 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация