site.btaМаурисио Почетино: "Тази победа ни дава надежда за мача в Мадрид"

Маурисио Почетино: "Тази
победа ни дава
надежда за мача в Мадрид"

Париж, 16 февруари (БТА).
Старши треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино беше доволен от представянето на отбора при победата с 1:0 срещу Реал Мадрид в първия мач от осминафиналите в Шампионската лига.
Почетино специално похвали Килиан Мбапе, който донесе успеха на тима с гол в четвъртата минута на добавеното време.
"Това може би е малка победа, но ни дава надежда за мача в Мадрид. Доволен съм от представянето и се надявам, че можем да продължим да играем по този начин и в бъдеще", каза Почетино след двубоя.
Въпреки разочарованието от пропусната дузпа от аржентинската звезда Лионел Меси, треньорът изрази задоволство от това, че Пари Сен Жермен е доминирал при владеенето на топката.
Той нарече Мбапе "един от най-добрите футболисти в света" и се пошегува, че радостта му от късния гол се е превърнала в болка, тъй като нападателят на Франция неволно удари носа на треньора си при празнуването на попадението на тъчлинията.