site.btaУченици от Ловеч организират благотворителен концерт в подкрепа на свой съученик
BOBSTH 16:56:31 04-11-2015
RM1657BO.005
Ловеч - благотворителен концерт - ученици
Ученици от Ловеч организират
благотворителен концерт
в подкрепа на свой съученик
Ловеч, 4 ноември /Даниела Балабанова, БТА/
Ученици от Гимназията за чужди езици "Екзарх Йосиф Първи" организират благотворителен концерт в подкрепа на своя съученик Григор Иванов. Той ще се състои утре в салона на драматичния театър в града, от 19.30 часа, съобщават от училището.
Целта на инициативата на неговите приятели е закупуване на спортна протеза за дванайсетокласника, който претърпя катастрофа е сега се възстановява след тежко лечение и редица операции.
Момчетата и момичетата от 12 клас на гимназията организират и други акции в подкрепа на Гого.
Входният билет за концерта е 3 лева и може да се купи на касата на театъра. Освен свои изпълнения, учениците са осигурили и участие на известни изпълнители.
В деня на концерта в театъра ще има базар със създадени от децата произведения, ще бъдат поставени и кутии с дарения. Такива вече има на много места в Ловеч.
/РУМ/
news.modal.header
news.modal.text