site.btaХари Кейн получи бурни аплодисменти при завръщането си на стадиона на Тотнъм, а Байер Мюнхен надви "шпорите" с 3:2 в приятелски мач

Хари Кейн / Снимка: Bradley Collyer/PA via AP

Нападателят Хари Кейн бе аплодиран на крака от публиката при завръщането си на "Тотнъм Хотспър Стейдиум", където германският футболен клуб Байерн Мюнхен спечели с 3:2 срещу английския Тотнъм в приятелски мач.

Това бе първи мач на Кейн срещу Тотнъм след трансфера на нападателя през миналото лято за 100 милиона паунда. Той се появи в игра в последните две минути на контролата, а след края й обиколи сам всички трибуни и също аплодира феновете.

Кейн и Ерик Дайър, който последва капитана си в Байерн, получи специални подаръци преди първия съдийски сигнал в знак на благодарност на Тотнъм за това, което са направили с клуба. Двамата стартираха като резерви и видяха как бившия им съотобрник Деян Кулушевски вкарва за 1:0 след грешка на Ким Мин-дже.

Байерн отговори бързо с попадение на Дайо Упамекано в 16-ата минута, а Серж Гнабри изведе баварците напред след половин час игра. Томас Мюлер бе точен за 3:1 малко преди края на първото полувреме и Кулушевски оформи крайния резултат през втората част.

Към 08:17 на 11.08.2024 Новините от днес