site.btaАчиари е разочарован, че Берое загуби след само едно положение пред вратата на "зелените"

Снимка: БТА

Старши треньорът на Берое (Стара Загора) Хосе Луис Ачиари е разочарован от загубата с 0:1 от Локомотив (София) в българското първенство по футбол, след като "железничарите" вкараха при единственото си чисто положение.

"И на двата отбора им липсваше последният пас. Нямаше много добри ситуации за гол и знаехме, че трябва да ги спрем в тяхното положение, но не се справихме. Знаехме, че ще бъде мач без много ситуации за гол", заяви той за Диема Спорт.

"Нашата цел е да излизаме и да атакуваме от първата минута. Искахме да владеем повече топката през първото полувреме, но не стояхме толкова добре в атака. Гледахме да стоим в мача, но го нямаше и спокойствието в защита.

"Бяхме говорили в съблекалнята и знаехме как ще ни атакуват, но въпреки това допуснахме гола. През втората част бяхме по-активни, но нямахме много пространства за атаки".

Към 07:41 на 03.05.2024 Новините от днес