site.btaСтрумска слава се наложи над Пирин Благоевград в приятелски мач

Струмска слава се наложи над Пирин Благоевград в приятелски мач

Струмска слава (Радомир) победи Пирин (Благоевград) с 3:1 в контрола, която се игра на терена в село Рилци. Още до почивката футболистите на старши треньора Владимир Димитров нанизаха три безответни гола на Пирин.

Още в 10-ата минута Цветомир Вачев откри резултата след особено красиво попадение, а в 35-ата минута босненецът Кадрич, който продължава да е на пробен период, покачи резултата на 2:0.

В 41-ата минута Лазар Стойчев направи резултата класически, след като с глава засече центриране и прати топката във вратата на „орлетата“.

През втората част Пирин стигна до почетно попадение след точен удар от дузпа на Николай Бодуров.

Мартин Стоилов (роден на 23 юли 2003 година) е поредното ново попълнение на Струмска слава (Радомир). След изиграването на двете контроли до момента вътрешният полузащитник спечели доверието на старши треньора Владимир Димитров и си издейства договор с радомирци.

Така той се превръща в шестия нов в редиците на Струмска слава след: Йордан Тодоров (атакуващ полузащитник), Цветомир Вачев (дясно крило/нападател), Евгени Илиев (офанзивен халф/крило), Радослав Рашков (вратар) и Ахмед Адемов (ляв защитник).

Пробите на босненеца Кадрич продължават, като той се представи на ниво във втора поредна проверка.

Към 08:27 на 26.07.2024 Новините от днес