site.btaЦСКА 1948 завърши наравно с Добруджа в контрола в Несебър

ЦСКА 1948 завърши наравно с Добруджа в контрола в Несебър
снимка: БТА

Отборът на ЦСКА 1948 завърши наравно 1:1 с втородивизионния Добруджа в контролна среща, която се игра в Несебър.

Проверката край морския бряг бе първа за "червените" от началото на зимната подготовка.

Първото полувреме премина изцяло под контрола на “червените”, които владееха по-често топката, но до гол така и не се стигна.

Резултатът в срещата бе открит в 62-рата минута от Антонио Вутов, който се разписа с удар с воле.

Добруджа изравни четвърт час преди края, когато точен за добричлии бе Преслав Йорданов.

След дълго отсъствие в игра за ЦСКА се завърна Джонатан, който влезе като смяна. Последният мач на бразилеца беше в двубоя от турнира за Купата на България срещу Арда, спечелен с 1:0 на 5 април миналата година.

Към 07:28 на 24.07.2024 Новините от днес