site.btaФиорентина и Удинезе завършиха при равенство в италианската Серия А

Фиорентина и Удинезе завършиха при равенство в италианската Серия А
снимка: Marco Bucco /LaPresse via AP

Фиорентина и Удинезе завършиха при равенство 2:2 в двубой от 20-ия кръг на италианската Серия А. Фиорентина запази четвъртата си позиция във временното класиране с 34 точки, докато Удинезе е 16-и с 18 точки към момента.

Словенецът Санди Ловрич откри резултата за гостите  в десетата минута. Фиорентина успя да изравни в първите минути на второто полувреме. В 55-ата аржентинецът Лукас Белтран направи резултата 1:1.

Френският нападател на Удинезе Флориан Товен отново даде преднина на Удинезе в 73-ата минута. М'Бала Нзола донесе точката за Фиорентина след като бе точен от дузпа в 87-ата минута на срещата.

16. Удинезе 20 2 12 6 21:32 18
17. Каляри 20 4 6 10 19:33 18 18. Верона 20 4 5 11 18:27 17 19. Емполи 20 3 4 13 11:35 13 20. Салернитана 20 2 6 12 17:40 12

Към 02:31 на 25.07.2024 Новините от днес