site.btaИндзаги не смята, че контузията на Мартинес е сериозна

Индзаги не смята, че контузията на Мартинес е сериозна
снимка: АР, Luca Bruno

Старши треньорът на Интер - Симоне Индзаги, не е притеснен за състоянието на нападателя на тима Лаутаро Мартинес след контузията, която той получи в осминафиналния мач от турнира за Купата на Италия по футбол, загубен с 1:2 след продължения от Болоня (0:0 в редовното време).

Аржентинецът, който пропусна дузпа в средата на втората част, получи травма на лявото бедро и беше заменен принудително в 99-ата минута.

„Медицинският щаб е относително спокоен, но Лаутаро при всички положения ще бъде подложен на задълбочен преглед. Надявам се да не е сериозно, но със сигурност ще трябва да преценим внимателно, защото след два дни и половина имаме нов мач“, заяви Индзаги пред Football Italia.

Поражението от Болоня означава, че Интер пропуска възможността да защити трофея от турнира, който схпечели в предишните два сезона. В Серия А футболистите на Индзаги водят в класирането с 41 точки след 16 кръга.

Към 14:29 на 26.07.2024 Новините от днес