site.btaРоналдо иронизира съдията, Ал Насър се класира за четвъртфиналите за Купата на Краля в Саудитска Арабия

Снимка: АП

Нападателят на Ал Насър Кристиано Роналдо остана недоволен от съдийството на мача срещу Ал Итифак (1:0) от осминафиналите за Купата на Краля на Саудитска Арабия.

Мачът беше ръководен от чилийския рефер Пиеро Маса. В края на първото полувреме той призна гол на халфа на Ал Насър Андерсон Талиска, но след това попадението бе отменено след преглед на ВАР заради засада на Роналдо, който участва в ситуацията.

Няколко минути по-късно Талиска получи червен картон, а Роналдо направи жест, показващ, че е необходима смяна и посочи с пръст съдията.

Ал Насър стигна до победата с гол Садио Мане в продълженията на мача, след като редовното време завърши 0:0.

Този сезон 38-годишният Роналдо отбеляза 14 гола и направи 8 асистенции в 15 мача за Ал Насър във всички турнири.

Към 23:09 на 25.07.2024 Новините от днес