site.btaГол в добавеното време донесе точката на Селта Виго при гостуването на Реал Сосиедад

Селта стигна до точка срещу Реал Сосиедад / снимка: АП

С гол в добавеното време Селта Виго измъкна равенство 1:1 при гостуването си на Реал Сосиедад в първия мач от съботната програма на втория кръг на испанското първенство.

Домакините откриха в 22-рата минута чрез юношата си Андер Баренечеа и се виждаха победители, но в четвъртата минута на добавеното време на второто полувреме Оскар Мингеса вкара изравнителното попадение, с което донесе и точката на тима от Виго.

След равенството Реал Сосиедад събира актив от две точки, докато Селта е с една.