site.btaВолейболният Дунав кани футболните фенове за подкрепа срещу шампиона Левски

Волейболният Дунав кани футболните фенове за подкрепа срещу шампиона Левски
Снимка: СКВ Дунав (Русе)

От волейболния Дунав отправят покана към футболните фенове за подкрепа срещу шампиона Левски (София), съобщиха за БТА от русенския клуб. Срещата от третия кръг на първенството е предвидено да се играе в зала „Дунав“ на 29 октомври, вторник, от 19:00 часа.

До момента русенският тим е с актив от една точка след загуби с 1:3 гейма като домакин от Локомотив Пловдив и с 2:3 при гостуването си на Черно море във Варна. Левски е на върха в класирането с шест точки след успехи с по 3:0 гейма над ЦСКА и над Нефтохимик 2010.

„Горещи футболни фенове, заповядайте на… волейбол! Нека подкрепим любимия ни „Дунав“, гласи поканата разпространена от клуба за мача във вторник.

Припомняме, че треньорът на русенския тим Пламен Христов заяви в интервю за БТА преди началото на сезона, че целта пред Дунав на първо място е да остане в Суперлигата и ако може още едно или две места напред, т.е. девето – десето място.

Към 17:17 на 28.10.2024 Новините от днес