site.btaКристиано Роналдо се разписа в добавеното време за нов успех на Ал Насър в Саудитска Арабия

снимка: AP Photo/Hassan Ammar, архив

Кристиано Роналдо донесе победата на своя саудитски тим Ал Насър с 2:1 при гостуването на Ал Шабаб в седмия кръг на местното футболно първенство.

Португалската футболна суперзвезда се разписа от дузпа в седмата минута на добавеното време.

Съставът на Ал Насър е втори във временното класиране със 17 точки, на четири зад лидера Ал Хилал.

Аймерик Лапорт донесе преднина на гостите в 69-ата минута, а в 90-ата Ал Шабаб изравни след автогол на Али Ал-Хасан.

Ал Насър завърши мача с 10 футболисти след втория жълт и съответно червен картон за френския защитник Мохамед Симакан в 12-ата минута на добавеното време.

Минута по-късно Абдеразак Хамед Алах пропусна дузпа за Ал Шабаб и не успя да донесе равенство за своя отбор.

Към 11:16 на 19.10.2024 Новините от днес