site.btaКирил Десподов се включи като резерва при победата за ПАОК срещу Левадиакос в гръцкото първенство

снимка: Владимир Шоков/БТА

Кирил Десподов влезе като резерва за победата на ПАОК с 2:0 като гост срещу Левадиакос в мач от седмия кръг в шампионата на Гърция. Българският нападател се появи в игра в 72-ата минута на мястото на Андрия Живкович, а тогава резултатът все още беше 0:0.

Мади Камара се разписа за гостите от Солун в 86-ата минута след подаване на Виейриня.

Във втората минута на допълнителното време Щефан Швааб реализира от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле след удар на Янис Константелиас.

ПАОК е лидер в класирането с актив от 16 точки.

Към 01:43 на 07.10.2024 Новините от днес